Архів новин Фундації

Сторінка 14

14.03.2014 Наші новини
Народні депутати разом із громадськими активістами працюватимуть над реалізацією ініціативи «Реанімаційний пакет реформ». Для ефективної співпраці парламентарі утворили міжфракційне об’єднання «Платформа реформ». Громадськість вимагає від політиків реалізації 12 пунктів «Реанімаційного пакету реформ», які мають реанімувати та об’єднати країну. Громадські діячі наголошують, що Євромайдан ще не завершив свою головну місію – змінити правила, а не обличчя.
13.03.2014 Наші новини
Фундація «Відкрите суспільство» оголошує набір активістів та журналістів на тренінг по моніторингу корупційних ризиків, що пов’язані із конфліктом інтересів в діяльності публічних осіб (депутатів, державних службовців та посадовців органів місцевого самоврядування). До участі запрошуються молоді активісти – представники громадських організацій, органів студентського самоврядування, політично активна молодь та журналісти.
11.03.2014 Наші новини
11 березня 2014 року на авторському тренінгу директора Фундації «Відкрите суспільство» Івана Сікори громадські активісти та журналісти Дніпропетровщини ознайомилися із комплексним інструментарієм громадського моніторингу антикорупційної політики в цілому та політики в сфері врегулювання конфлікту інтересів в діяльності публічних осіб ОДА, РДА, виконкому міської ради Дніпропетровська, депутатів обласної та міської рад зокрема.
11.03.2014 Наші новини
31 січня 2013 року із 10.00 до 14.00 за адресою: м. Львів, вул. Винниченка 6, конференц-зал (2-й поверх) відбудеться тренінгу для громадських активістів та журналістів на тему: «Громадський контроль за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців», що буде проведено Фундацією «Відкрите суспільство» в рамках проекту «За доброчесну публічну службу: об’єднання зусилля інститутів громадянського суспільства України задля забезпечення громадського контролю за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічному секторі». Захід проводиться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
06.03.2014 Наші новини
«Громадським активістам важливо ефективно використовувати існуючі інструменти, попередження та протидії корупційним ризикам у сфері земельних відносин та звертати особливу увагу на фактичних отримувачів вигоди. Використання методології соціальних мереж близьких осіб декларанта (публічного службовця) дасть змогу більш ефективно здійснювати моніторинг та розслідування корупційних ризиків, ознак конфлікту інтересівта підвищить ефективність витрачання земельних ресурсів.», - вважає Іван Сікора.
01.03.2014 Наші новини
ФВС, що є учасником робочої групи з питань формування пакету антикорупційних реформ, підписала Відкритий лист щодо принципів формування спеціалізованого антикорупційного органу.
11.02.2014 Наші новини
Фундація «Відкрите суспільство» бере участь у Робочій групі «Антикорупційна реформа», до складу якої входять провідні громадські організації та експерти, що розробляють погоджену Концепцію антикорупційних реформ. Робоча група завершує роботу над концепцією та законопроектом про створенням спеціалізованого органу антикорупційних розслідувань.
07.02.2014 Наші новини
Фундація «Відкрите суспільство» оцінила вартість корупційних ризиків у міському бюджеті в 3 млрд грн, що становить 15% від його видаткової частини. Ці кошти киян можуть бути витрачені в інтересах наближених до влади бізнес-структур. За оцінками аналітиків, через неефективну бюджетну політику кияни не отримують понад 19 - 24 млрд грн.
31.01.2014 Наші новини
У неспокійний та доленосний час для майбутнього України у Львові відбувся тренінг «Громадський контроль за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців». Тренінг був організований Фундацією «Відкрите суспільство» www.osf.org.ua в рамках проекту «За доброчесну публічну службу: об’єднання зусилля інститутів громадянського суспільства України задля забезпечення громадського контролю за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічному секторі» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
30.01.2014 Наші новини
31 січня 2013 року із 10.00 до 14.00 за адресою: м. Львів, вул. Винниченка 6, конференц-зал (2-й поверх) відбудеться тренінг для громадських активістів та журналістів на тему: «Громадський контроль за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців», що буде проведено Фундацією «Відкрите суспільство» в рамках проекту «ЗА ДОБРОЧЕСНУ ПУБЛІЧНУ СЛУЖБУ: об’єднання зусилля інститутів громадянського суспільства України задля забезпечення громадського контролю за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічному секторі». Захід проводиться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
15.01.2014 Наші новини
Експерти з питань фінансово-бюджетної та економічної політики Денис Черніков (Лабораторія законодавчих ініціатив) та Іван Сікора (Фундація «Відкрите суспільство») спільно презентували оцінку вартості системних ризиків, які закладено в проект державного бюджету на 2014 рік на прес-конференції, що відбулася 15 січня ц.р.
30.12.2013 Наші новини
Фундація "Відкрите суспільство" вітає всіх!
30.12.2013 Наші новини
21 грудня 2013 року директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора виступив із доповіддю присвяченій здійснення антикорупційної політики та попередженню конфлікту інтересів на публічній службі на черговому засіданні «Клубу аналітиків політики», що працює на базі Києво-Могилянської академії.
26.12.2013 Наші новини
Прес-реліз

  Актуальні новини