Архів новин Фундації

Сторінка 6

18.11.2015 Наші новини
Презентація «Афери столичної влади або як громада може обстоювати свої права на прикладі Микільської Слобідки в Києві» відбудеться завтра, 19 листопада з 14.30 під час презентації кейсів «успішних історій» адвокасі. Форум пройде в НСК «Олімпійський». Приходьте.
18.11.2015 Наші новини
Проекти рішень про місцеві бюджети повинні бути оприлюдненні до кінця листопада. Далі повинні відбутися дієві консультації з громадою щодо їх змісту.
10.10.2015 Наші новини
Про ініціативи та результати роботи Фундації «Відкрите суспільство» в сфері удосконалення механізму виконання Україною Угоди про асоціацію в частині наближення українського законодавства до права ЄС, участь в обранні керівництва національної превентивної агенції (НАЗК), про ще одну виявлену корупційну схему в сфері залучення інвестицій до Києва та про те, де команді Кличка варто шукати надходження до бюджету столиці. Про все це читайте черговому номері вісника організації.
28.09.2015 Наші новини
29 вересня о 12:30 у приміщенні інформаційного агентства УНІАН (вул. Хрещатик, 4)
26.09.2015 Наші новини
Конференція «Антикорупційна мережа Києва», яку організували експерти проекту «Антикорупційні ініціативи Києва», Рух «НІ ХАБАРНИЦТВУ!» та Фундація «Відкрите суспільство» дала старт об’єднанню різних ініціативних груп в столиці задля вирішення проблем, які пов’язані із корупцією.
25.09.2015 Наші новини
Фундація «Відкрите суспільство» та Реанімаційний пакет реформ для Києва провели експертну дискусію «Бачення бюджету Києва на 2016 рік». Основою для обговорення стала доповідь директора Фундації «Відкрите суспільство» Івана Сікори.
23.09.2015 Наші новини
Фундація "Відкрите суспільство" ініціювала ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ щодо корупційних ризиків пов’язаних із проектом рішення Київської міської ради «Про затвердження Положення про проведення інвестиційних конкурсів у місті Києві» та пов’язаних із ним спроб фактично монополізувати відбір інвестиційних ініціатив через КП «Київське інвестиційне агентство», браку громадського контролю та перекладання відповідальності КМДА на «інвестиційного агента» як господарюючого суб’єкта за стан залучення інвестицій в Києві
22.09.2015 Наші новини
22 вересня члени конкурсної комісії відібрали претендентів, яких допущено до другого туру для проходження співбесіди.
22.09.2015 Наші новини
26 вересня, з 12 до 18 години громадські активісти та експерти обговорять можливості для мережування задля вирішення існуючих проблем в рамках конференції, яку спільно проводять експерти проекту «Антикорупційні ініціативи Києва», Рух «НІ ХАБАРНИЦТВУ!» та Фундація «Відкрите суспільство» за підтримки ПРООН, МЗС Данії та БФ ЦГІ.
18.09.2015 Наші новини
Через Верховну Раду вчергове намагаються провести законопроект, який фактично узаконює платні медичні послуги у державних та комунальних закладах охорони здоров’я, що неприпустимо без проведення комплексної реформи системи охорони здоров’я.
14.09.2015 Наші новини
Сьогодні у співпраці з Комітетом Верховної Ради України з питань європейської інтеграції було обговорено можливості удосконалення механізму виконання Угоди про асоціацію, зокрема щодо проходження законопроектів в парламенті.
11.09.2015 Наші новини
Парламентська експертна група проаналізувала понад 150 законопроектів, поданих до Верховної ради, на їх відповідність праву Європейського союзу і відкидає звинувачення автора скандального законопроекту про позасудову конфіскацію майна Януковича, народного депутата Тетяни Чорновіл нібито в упередженості та "анонімності" парламентських експертів.
10.09.2015 Наші новини
The Open Society Foundation published our August report detailing the work of OSF Team
09.09.2015 Наші новини
Експерт групи ПЕГ коментуює поданий до ВР законопроект №1844, який зареєстровано з метою гармонізувати українське право з європейським у цій сфері

  Актуальні новини