Архів новин Фундації

Сторінка 4

06.06.2016 Наші новини
Розпочато конкурсний відбір для участі у тренінгу «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу та оцінювати його внесок у їх вирішення?», що відбудеться 30 червня-1 липня в м.Чернігові.
05.06.2016 Наші новини
Розпочато конкурсний відбір для участі у тренінгу «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу та оцінювати його внесок у їх вирішення?», що відбудеться 4-5 липня в м. Бровари. Це перший подібний тренінг для громадських активістів та журналістів в Україні.
05.06.2016 Наші новини
Розпочато конкурсний відбір для участі у тренінгу «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу та оцінювати його внесок у їх вирішення?», що відбудеться 7-8 липня в м. Києві. Це перший подібний тренінг для громадських активістів та журналістів в Україні.
05.06.2016 Наші новини
Розпочато конкурсний відбір для участі у тренінгу «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу та оцінювати його внесок у їх вирішення?», що відбудеться 11-12 липня в м. Харкові. Це перший подібний тренінг для громадських активістів та журналістів в Україні.
05.06.2016 Наші новини
Розпочато конкурсний відбір для участі у тренінгу «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу та оцінювати його внесок у їх вирішення?», що відбудеться 13-14 липня чв м.Сєверодонецьк. Це перший подібний тренінг для громадських активістів та журналістів в Україні.
05.06.2016 Наші новини
Розпочато конкурсний відбір для участі у тренінгу «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу та оцінювати його внесок у їх вирішення?», що відбудеться 25-26 липня в м.Володимир-Волинський. Це перший подібний тренінг для громадських активістів та журналістів в Україні.
09.03.2016 Наші новини
Фундація «Відкрите суспільство» продовжила конкурс на посади 8-ми аналітиків для здійснення моніторингу діяльності народних депутатів щодо лобіювання фондів для виборчих округів. Конкурс проводиться в рамках проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу». Проект реалізується Фундацією «Відкрите суспільство» в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.
03.03.2016 Наші новини
Фундація "Відкрите суспільство" надала пропозиції Міністерству юстиції в рамках громадського обговорення проекту закону "Про публічні консультації".
02.03.2016 Наші новини
Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!" та Громадська організація "Інтерньюз-Україна" оголошують проведення тренінгу "Як провести успішне журналістське розслідування використання коштів місцевих бюджетів?", що відбудеться 17-19 березня 2016 в Одесі.
10.02.2016 Наші новини
12 лютого у прем’єр готель «Русь» під час семінару-тренінгу «Модельний округ» в рамках презентація діяльності та можливостей співпраці партнерів Програми РАДА директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора презентує новий проект «Громадський моніторинг виділення фондів для округу». Проект здійснюється Фундацією «Відкрите суспільство» в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.
05.02.2016 Наші новини
Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора як запрошений тренер-консультант допомагав сформувати проекти місцевих «порядків денних бізнесу» учасникам п’яти регіональних Коаліцій малого та середнього бізнесу (Суми, Миколаїв, Івано-Франківськ, Кіровоград та Київ) в рамках навчальної програми Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).
28.01.2016 Наші новини
Фундація «Відкрите суспільство» надала пропозиції та зауваження від громадян та громадських організацій щодо проекту Плану зонування території (Зонінгу) міста Києва та звернулася до громадських організацій та громадян м. Києва, експертів, народних депутатів та депутатів Київської міської ради їх підтримати разом із ВІДКРИТИМ ЗВЕРНЕННЯМ Фундації «Відкрите суспільство» до київської громади та депутатів міської ради Києва щодо розробки Плану зонування м. Києва (Зонінгу), що було оприлюднене раніше.
25.01.2016 Наші новини
З метою припинення чергової спроби чиновників КМДА легалізувати незаконні забудови та землевідведення в столиці через затвердження Плану зонування м. Києва за сумнівною процедурою із застосуванням «особливої методики» та відстоюючи принципи рівності перед законом всіх суб’єктів публічного права, Фундація "Відкрите суспільство" пропонуємо всім політичним партіям, експертам галузі та небайдужим киянам долучитись до громадянської кампанії: «Контролюємо Зонінг» та підтримати Відкрите звернення щодо розробки Плану зонування м. Києва (Зонінгу). Не можна проводити процедуру громадських слухань зонінгу до прийняття Генплану Києва, якщо розробники зонінгу розробляли його саме на основі проекту Генплану Києва 2025, без затвердженого історико-архітектурного опорного плану та без відповідності методики вимогам чинного законодавства.
22.01.2016 Наші новини
Фундація "Відкрите суспільство" розпочала інформаційно-просвітницьку кампанію щодо інформування киян про корупційні ризики у проекті плану зонування центральної частини Києва. Кияни можуть стати свідками легалізації земельних махінацій та незаконних забудов після прийняття зонінгу центру Києва, що розроблений із явними ознаками порушення чинного законодавства. Фундація "Відкрите суспільство" пропонує небайдужим активістам краще розібратися із документами та вимогами, які лягли в основу розробленого зонінгу шляхом заповненення ОПИТУВАЛЬНОГО ЛИСТА із 14 простих питань.

  Актуальні новини