Архів новин Фундації

Сторінка 12

16.10.2014 Наші новини
17 жовтня 2014 року, з 11:00 до 13:00 Фундація «Відкрите суспільство» за підтримки USAID, PACT і UNITER та у співпраці із Фондом місцевої демократії (Харків) проводить громадське обговорення за участю політиків, які мають шанси пройти до парламенту на тему їх обіцянок щодо децентралізації.
26.09.2014 Наші новини
Під час круглого столу також буде презентовано результати моніторингу виконання громадської Дорожньої карти з реформування Києва, розробленої Фундацією «Відкрите суспільство» за участі провідних експертів і яка була надана новообраному міському голові в червні 2014 року.
24.09.2014 Наші новини
Фундації "Відкрите суспільство" спільно з Реанімаціними пакетом реформ-Київ вдалося відстояти інтереси територіальної громади Києва щодо підзвітності депутатів міськради на засідання профільної комісії.
12.09.2014 Наші новини
Одні й ті ж організації інвалідів з року в рік отримують левову частку коштів, при цьому три чверті всеукраїнських організацій взагалі не можуть отримати доступ до державного фінансування.
07.09.2014 Наші новини
Звертаємося до кожної партії, що бере участь у виборах, з наполегливою вимогою не висувати за партійними списками чи в мажоритарних округах жодного кандидата, який належить до таких категорій:
14.08.2014 Наші новини
Ми закликаємо Президента України якнайшвидше подати на розгляд парламенту законопроект про спеціалізований орган з розслідування високопосадової корупції, що відповідатиме зазначеним вище положенням, а Верховну Раду України – розглянути та ухвалити зазначений законопроект без подальшого зволікання.
11.08.2014 Наші новини
Сьогодні кожен 18-й українець живе з інвалідністю. Загальна чисельність людей з особливими потребами сягає 2,8 млн або 6,1% населення країни. Із них працевлаштовані трохи більше чверті або 755 тисяч або майже 27%. Стандарти Міжнародної організації праці передбачають працевлаштування 50% від загальної чисельності інвалідів в країні, тобто мало б бути працевлаштовані 1,4 млн інвалідів. На прес-конференції в Укрінформ можна буде дізнатися як ефективніше витратити майже 1 млрд грн на працевлаштування інвалідів та державну підтримку організацій інвалідів.
16.07.2014 Наші новини
15 липня 2014 року на прес-конференції "Фінанси столиці: чи будуть ліквідовані "чорні діри" бюджету Києва" відбулася дискусія щодо того, чи зможе нинішня Київська міська рада та бюджетна комісія в її складі працювати на тих принципах, яких очікують від них мешканці столиці. Як відомо, чверть складу бюджетної комісії Київради є представниками великих забудовників.
09.07.2014 Наші новини
Фундація «Відкрите суспільство» презентувала бачення реформування політики державної підтримки організацій та підприємств інвалідів в рамках робочої експертної зустрічі.
01.07.2014 Наші новини
Фундація «Відкрите суспільство» та громадські організації інвалідів вимагають підвищення ефективності та результативності державної допомоги, ії доступності та відповідності реальним потребам інвалідів, роботодавців та головне - вимогам ринку.
27.06.2014 Наші новини
Фундація "Відкрите суспільство" продовжує роботу в напрямку оптимізації та підвищення ефективності державної політики підтримки громадських організацій та підприємств інвалідів. На засіданні Громадської Ради при Фонді соціального захисту інвалідів, що відбулося в четвер, 26 червня, було обговорено актуальні проблеми пов’язані із працевлаштуванням інвалідів, а також питання співпраці громадськості з керівництвом Фонду.
24.06.2014 Наші новини
Бачення змін у формі «Дорожньої карти для київської влади у сфері бюджетної та антикорупційної політики», презентовано під час круглого столу 24 червня 2014 року. Пропозиції підготовлені на основі результатів громадського моніторингу та експертизи бюджетної політики, яку Фундація «Відкрите суспільство» здійснює вже 5 рік поспіль.
20.06.2014 Наші новини
Попри вимоги Бюджетного кодексу, органи влади до цього не забезпечували можливостей для належної участі представників громади у бюджетному процесі та в роботі міськради. Як наслідок, Київ має «чорні діри» у міському бюджеті, практику системних зловживань, потурання тіньовим схемам з боку посадовців КМДА та депутатів міськради. На часі кардинальні зміни в бюджетній та антикорупційній політиці. Бачення змін у формі «Дорожньої карти для київської влади у сфері бюджетної та антикорупційної політики», буде презентована під час заходу.
17.06.2014 Наші новини
Наближені до влади громадські організації інвалідів є найбільшими отримувачами бюджетних коштів. В той же час критерії, за якими здійснюється розподіл коштів, нечіткі і застарілі. Чи зміниться ситуація після Майдану?

  Актуальні новини