Архів новин Фундації

Сторінка 13

13.06.2014 Наші новини
Бюджетні кошти на державну підтримку організацій та підприємств інвалідів витрачаються неефективно. Наближені до влади громадські організації інвалідів є найбільшими отримувачами бюджетних коштів. Чи зміниться ситуація після Майдану?
28.05.2014 Наші новини
Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора презентував аналіз корупційних ризиків у бюджеті Києва та візуалізований у доступній для пересічних громадян бюджет столиці у Комітеті Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією 28 травня 2014 року в рамках круглого столу «Ресурси міжнародних організацій у боротьбі із корупцією в Україні».
19.05.2014 Наші новини
Більшості політикам та топ-чиновникам легше боротися із корупцією на словах, аніж на ділі взяти зобов’язання щодо прозорості та підзвітності.
16.05.2014 Наші новини
Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора навчив громадських активістів Львівщини впливати на формування місцевого бюджету і контролювати його.
13.05.2014 Наші новини
Сьогодні, 13 травня, Голова Держземагентства України Сергій Рудик у рамках засідання круглого столу “Земельна реформа та питання сільського розвитку” підписав Декларацію доброчесності публічної особи. Декларація визначає низку зобов’язань, серед яких: розміщення на сайті Держземагентства України відомостей, зазначених у декларації про майно керівного складу відомства, та проведення додаткових внутрішньовідомчих перевірок щодо попередження корупції, корупційних ризиків та усунення конфліктів інтересів.
11.05.2014 Наші новини
В рамках першого етапу кампанії було розіслано більше 150 електронних і паперових листів до топ-чиновників, кандидатів в Президенти та мери м. Києва. Листи містили пропозицію продемонструвати готовність до боротьби з корупцією шляхом підписання Декларації доброчесності публічної особи. Декларацію було запропоновано підписати учасникам виборчих перегонів на посаду Президента України, міського голови Києва та депутатів київської міськради, керівникам урядових міністерств, служб та агентств, фракцій у парламенті України, головам ОДА та міським головам обласних центрів.
29.04.2014 Наші новини
29 квітня 2014 року у прес-центрі Національної спілки журналістів України Фундація «Відкрите суспільство» як координатор коаліції «За доброчесну публічну службу» презентувала кампанію «За доброчесність публічних осіб», метою якої є сприяти доброчесності, попередженню прихованню доходів та конфлікту інтересів у діяльності політиків, державних службовців та посадовців органів місцевого самоврядування. У заході взяли участь Іван Сікора, директор Фундації «Відкрите суспільство», директор Програми USAID РАДА - Едуард Рахімкулов та політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» - Марія Золкіна.
28.04.2014 Наші новини
Декларація доброчесності публічної особи підготовлена Фундацією «Відкрите суспільство» як координатором Коаліції «За доброчесну публічну службу»
19.04.2014 Наші новини
Журналістських матеріалів, які висвітлюють тематику конфлікту інтересів в діяльності публічних посадовців центральних і місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування
17.04.2014 Наші новини
На конференції "Реформування та громадський контроль у сфері надання адміністративних послуг в Україні» було представлено результати порівняльного дослідження роботи Центрів надання адміністративних послуг в Деснянському районі м. Києва та в м. Чернігові.
16.04.2014 Наші новини
Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора навчив молодих активістів Херсонщини впливати на формування місцевого бюджету і контролювати його.
24.03.2014 Наші новини Олександр Бабанін, Іван Сік…
Яка реальна вартість "придбання" Криму для Росії, що може втратити та скільки може заробити Україна від переходу на світові ціни у відносинах з "островом Крим", що попливе у кільватері РФ?
18.03.2014 Наші новини
18 березня в Києві більше 33 громадських активістів, журналістів, адвокатів та підприємців із Києва та області, Житомира, Чернівців та інших міст України, взяли участь у тренінгу на тему: «Громадський контроль за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців. Що може громада ?». Організатор тренінгу - Фундація «Відкрите суспільство» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Тренер - Іван Сікора, директор Фундації «Відкрите суспільство».
17.03.2014 Наші новини
Завтра, 18 березня, з 10:00 до 14:00 за адресою: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9, тренінгова зала на 1-му поверсі (ст.метро Золоті Ворота) відбудеться авторський тренінг директора Фундації «Відкрите суспільство» Івана Сікори для громадських активістів та журналістів Києва на тему: «Громадський контроль за доброчесністю та запобігання конфлікту інтересів у публічних службовців. Що може громада ?»

  Актуальні новини