Архів новин Фундації

Сторінка 5

11.01.2016 Наші новини
В кінці листопада Фундація «Відкрите суспільство» прийняла рішення приєднатися до Коаліції підтримки спрощеної системи оподаткування. Коаліція ставила за мету накласти мораторій на внесення змін до спрощеної системи оподаткування строком на 3 роки. Завдяки успішній національній адвокаційній кампанії вдалося зберегти спрощену систему оподаткування попри наміри уряду України ії фактично знищити в рамках податкової реформи. В умовах існування недосконалої та корупційно чутливої загальної системи оподаткування, спрощена система оподаткування є можливістю для соціально активних громадян створювати та зберігати робочі місця для себе на найманих працівників, працювати легально, платити податки, витрачати мінімум часу на адміністрування звітності та зменшувати соціальне навантаження на бюджет.
28.12.2015 Наші новини
28 грудня в Києві оприлюдненні перші проміжні результати 1-го українського Індексу прозорості, участі та доброчесності (Індекс ПУД) на основі аналізу ситуації із оприлюдненням та затвердженням місцевих бюджетів у 17 містах України. Моніторинг здійснювався на основі методології Індексу ПУД, що була розроблена Фундацією «Відкрите суспільство». Проект реалізується Одеською організацією Комітету виборців України та Фундацією «Відкрите суспільство» разом із партнерами у 15 містах в рамках громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!»
25.12.2015 Наші новини
28 грудня 2015 року з 12.30 до 13.30 в агенції «УНІАН» (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему: «Місцеві бюджети 2016 – перші результати 1-го українського індексу прозорості, участі та доброчесності у 15 містах України».
24.12.2015 Наші новини
Проект Програми використання та охорони земель міста Києва на 2016-2020 роки розроблено неякісно та не дасть змогу адекватно визначити вплив Програми на вирішення проблеми підвищення ефективності використання земельу місті та не сприятиме суттєвому збільшенню надходжень коштів до міського бюджету від плати за землю та продажу земельних ділянок і права оренди землі. Проект «Програми використання та охорони земель міста Києва на 2016 - 2020 роки» не можна приймати в запропонованому вигляді, та він потребує суттєвого доопрацювання.
12.12.2015 Наші новини
У минулі вихідні громадському партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Виповнився рік. За цей час всі 15 членів громадської мережі успішно впроваджували принципи відкритості, прозорості, участі та доброчесності щодо місцевих бюджетів використовуючи методологію Фундації "Відкрите суспільство". Саме на основі розробленої методології ПУД (прозорості, участі та доброчесності) учасники парнерства здійснювали моніторинг місцевих бюджетів.
11.12.2015 Наші новини
Громадські експерти оцінили проект міського бюджету Києва на 2016 рік. На запрошення інформаційної агенції РІА Новини директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора разом із громадськими експертами, що представляють Інститут міста (Олександр Сергієнко), директор ГО «Публічний аудит» (Гольдарб Максим), експерт Фонду суспільної безпеки (Юрій Гаврилечко) поділилися експертними оцінками щодо проекту рішення про бюджет Києва. Попри звернення Фундації «Відкрите суспільство» до міського голови Києва Віталія Кличка міська влада не ініціювала експертного обговорення проекту рішення про міський бюджет Києва на 2016 рік.
11.12.2015 Наші новини
Активісти та журналісти взнали як можна успішно адвокувати свої права у спорі із забудовником на прикладі будівництва на Микільській Слобідці в Києві
03.12.2015 Наші новини
Коаліція має на меті поєднання зусиль малого і середнього бізнесу для донесення до української влади вимоги підприємницької спільноти: накласти мораторій на внесення змін до спрощеної системи оподаткування строком на 3 роки.
02.12.2015 Наші новини
Реагуючи на звернення незалежних експертів в сфері містобудування Фундація «Відкрите суспільство» в рамках надання пропозицій та зауважень до проекту першої редакції державних будівельних норм (ДБН) “Планування і забудова територій” підготувала та надіслала відповідне звернення. У зверненні акцентовано увагу на корупційних ризиках, які виявлені в оприлюдненому проекті ДБН. Виявлені ТРИ групи корупційних ризиків - прогалини правового регулювання, широкі дискреційні повноваження, конфлікт інтересів. На думку експертів, виявлені корупційні ризики на практиці ведуть до масштабних корупційних практик вартістю в сотні млн доларів США.
25.11.2015 Наші новини
Фундація «Відкрите суспільство» офіційно звернулася до міського голови Києва та Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка з приводу оприлюднення проекту ПРОГРАМИ економічного і соціального розвитку м. Києва на 2016 рік, що є тісно пов’язаною із проектом рішення про бюджет Києва.
24.11.2015 Наші новини
Сканадальне будівництво на Микільській Слобідці в Києві є яскаравою ілюстарцією корупції пов’язаної із маніпуляціями столичної влади із містобудівною документацією. Фундація “Відкрите суспільство” залучивши відомого експерта в сфері містобудування Віктора Глебу, розпочала адвокаційну кампанію в березні 2015 року. Вдалося включити питання до суспільного порядку денного. Згодом, рішенням суду, будівництво було зупинене.
23.11.2015 Наші новини
Експерт Фундації "Відкрите суспільство" Стас Соколов пояснив слухачам "Голосу Столиці" чому питання депутатської недоторканності не вирішиться найближчим часом.
20.11.2015 Наші новини
Про афери столичної влади та як громада може обстоювати свої права на прикладі Микільської Слобідки в Києві було презентовано 19 листопада на Форуму розвитку громадянського суспільства.
19.11.2015 Наші новини
Фундація «Відкрите суспільство» офіційно звернулася до міського голови Києва та Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка з приводу оприлюднення проекту рішення про бюджет Києва на 2016 рік та організацію консультацій з громадськістю.
19.11.2015 Наші новини
Леся Шевченко і Денис Черніков представлять попередні результати порівняльного дослідження державної координації підтримки ЄС в Україні, Грузії та Молдові.

  Актуальні новини