Архів новин Фундації

Сторінка 10

23.02.2015 Наші новини
Директор Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора презентує напрацювання Фундації «Відкрите суспільство» в сфері громадського контролю за здійсненням бюджетної та антикорупційної політики в м. Києві та розповість як київський досвід можна застосувати в інших містах?
16.02.2015 Наші новини
Директор Фундації "Відкрите суспільство" Іван Сікора через "Українську правду" відповів голові бюджетної комісії Київради Андрію Страннікову щодо причин втрати бюджетом столиці мільярдів, показав повязаність корупції та надходжень міського бюджету, а також ще раз закликав до публічної відкритої та конструктивної дискусії щодо міської бюджетної політики. Таку дискусію Фундація "Відкрите суспільство" та ряд відомих громадських експертів та активістів ініціювали ще в жовтні 2014 року. Ми готові показати міській владі та киянам, де заховані мільярди столичного бюджету, яких очільники міста не можуть побачити. Але чи готова влада до публічної предметної дискусії без навішування ярликів? Питання досі залишилося без відповіді.
04.02.2015 Наші новини
3 лютого 2015 року відбулося засідання земельної комісії Київради за участі громадських експертів та актвістів Києва.
03.02.2015 Наші новини
Експерти Фундації «Відкрите суспільство» та Реанімаційного пакету реформ для Києва надали свої ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ робочій групі при КМДА щодо проекту Положення про громадські слухання в місті Києві.
27.01.2015 Наші новини
Експерти Фундації "Відкрите суспільство" переконані, що бюджет столиці не можна підтримувати без чітких розрахунків бази оподаткування та попередження відомих корупційних ризиків
26.01.2015 Наші новини
Фундація "Відкрите суспільство" разом з провідними експертами України у сфері боротьби з корупцією, профільних владних організацій, громадських та ділових кіл сформує дієвий план зниження рівня корупції в Україні під час національної дискусії практиків.
21.01.2015 Наші новини
Бюджет Києва недоотримає декілька мільярдів гривень через ігнорування корупційних схем. Міська влада Києва неготова ламати корупційні практики в сфері земельних відносин, містобудування, роботи комунальних підприємств. Наповнювати бюджет передбачають переважно за рахунок пересічних киян та уряду.
19.01.2015 Наші новини
Ініціатива Реанімаційний Пакет Реформ та Фундація «Відкрите суспільство» 20 січня запрошують на прес-конференцію щодо вартості корупції для бюджету Києва та аналізу запропонованого для обговорення міського бюджету на 2015 рік.
16.01.2015 Наші новини
Відкрите звернення було підтримане платформою Реанімаційний пакет реформ.
14.01.2015 Наші новини
Експерти «Реанімаційного пакету реформ» закликають Верховну Раду України не підтримувати урядовий законопроект №1551 щодо удосконалення системи державних закупівель та електронних закупівель. Законопроект розроблявся без належного залучення всіх зацікавлених сторін, містить величезні корупційні ризики та одночасно не вирішує низку нагальних проблем.
12.01.2015 Наші новини
Фундація "Відкрите суспільство" ініціювала Відкрите звернення до міського голови Києва В.Кличка щодо відсутності реагування на значимі корупційні практики, що ведуть до суттєвого зменшення доходів міського бюджету Києва на 2015 рік та продовження практики непублічного прийняття міського бюджету.
29.12.2014 Наші новини
Фундація «Відкрите суспільство» визначена від антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ як координатор напрямку "Допомога Кабінету Міністрів України в розробці програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні на 2014-2017 роки (у тримісячний строк з дня набрання чинності Закону про антикорупційну стратегію)".
20.12.2014 Наші новини
Конференція відбудеться 26 грудня 2014 року за адресою: Готель Хрещатик, вул. Хрещатик, 14 (3 поверх) конференц-зал «Володимирський» Початок об 15.00

  Актуальні новини