Архів новин Фундації

Сторінка 2

12.11.2017 Наші новини Денис Черніков
Угода про асоціацію з ЄС зобов'язує Україну привести у відповідність до євростандартів усі види державної допомоги. Євросоюз приймає рішення про відповідність держдопомоги всім необхідним критеріям не на момент її отримання підприємством, а за наслідками її впливу на саме підприємство, галузь, умови конкуренції, тобто постфактум. Україна тільки розпочинає реформувати правове поле і нерідко трактує це по-своєму.
26.10.2017 Наші новини
26 жовтня за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, Фундації «Відкрите суспільство» та Парламентської експертної групи з питань європейської інтеграції відбулось продовження серії навчального семінару з питань наближення законодавства України до права Європейського Союзу в рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
20.10.2017 Наші новини
20 жовтня 2017 року Фундація "Відкрите суспільство" прийняла участь в громадському обговоренні проекту Закону України «Про Антикорупційну стратегію на 2018-2020 роки».
12.10.2017 Наші новини
Україна намагається досягти кращих домовленостей у переговорах з Європейським союзом з питань відкриття ринків, збільшення квот для нашої продукції. Водночас, шанси досягнення цих домовленостей були би кращими, якби українська сторона могла би продемонструвати більший прогрес у виконанні Угоди про асоціацію. Про це йшлося під час тренінгу «Особливості зобов’язань України в частині створення ЗВТ з ЄС», який відбувся у Комітеті ВР з питань європейської інтеграції 12 жовтня за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.
18.07.2017 Наші новини
18 липня 2017 року експерти секретаріатів комітетів Верховної Ради України з питань транспорту, європейської інтеграції, економічної політики за участю колег з Міністерства інфраструктури та Ради підприємців при КМУ грунтовно працювали над питанням імплементації актів права ЄС у сфері залізничного транспорту, що були ініційовані експертами Парламентської експерної групи з євроінтергації (ПЕГ).
27.06.2017 Наші новини
27 червня Парламентська експертна група з євроінтеграції організувала перший семінар «Угода про асоціацію між Україною та ЄС та роль адаптації законодавства України до права ЄС».
30.03.2017 Наші новини
Протягом січня-березня 2017 року в робочій групі Мінприроди було обговорено можливість створення системи внутрішньої торгівлі одиниць озоноруйнівного потенціалу (ОРП-кг) шляхом запровадження механізму розподілу часток щорічної національної квоти між суб’єктами господарювання шляхом аукціонного продажу одиниць ОРП-кг на електронних торгах.
13.03.2017 Наші новини
Фундація «Відкрите суспільство» вважає проект Стратегії розвитку Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) на 2017-2020 роки таким, що потребує доопрацювання та усунення ознак фаворитизму щодо окремих представників інститутів громадянського суспільства.
18.01.2017 Наші новини
Експерт Фундації "Відкрите суспільство" Іван СІКОРА на сторінках "Дзеркала тижня" про бюджет Києва 2017. Про "ручні" пріоритети під прикриттям формальної прозорості, "секретні матеріали", участь громадян та про те, чому кияни мають досі обмежені можливості для впливу на вирішення їх проблем.
07.12.2016 Наші новини
Фундація "Відкрите суспільство" закликає депутатів Київської міської ради прийняти Рамкову програму управлінських реформ та впровадження заходів із запобігання корупції для м. Києва, що виноситься на голосування 8 грудня 2016 року.
01.12.2016 Наші новини
Попри сильні сторони документу, підготовленого НАЗК, методологія містить певні моменти, котрі варто доопрацювати, зокрема щодо статусу комісії з оцінки корупційних ризиків.
30.11.2016 Наші новини
Фундація "Відкрите суспільство" вважає, що запропонований проект Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року у новій редакції є неприпустимим до взяття до розгляду та схвалення.
30.11.2016 Наші новини
Фундація "Відкрите суспільство" фіксує неповне оприлюднення проекту рішення про бюджет Києва та офіційно звернулася до міського голови Києва та голови КМДА Віталія Кличка щодо необхідності забезпечення дотримання принципів прозорості, участі та доброчесності бюджетного процесу.
28.10.2016 Наші новини
Вийшов другий номер вісника проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу» під назвою позбутися «діжок із салом» та «гречки». Про те як позбутися українських «діжок із салом» та про досвід американської організації Citizens Against Government Waste, про «суспільні порядки денних» для мажоритарних виборчих округів, а також про те як попередити політичний популізм у державному бюджеті України 2017.

  Актуальні новини