Аналітика, парламент

Сторінка 6

21.07.2014 Аналітика. Парламент. Фракции. Стас Соколов
Початок літа парламент зустрів продовженням краху колись могутньої Партії регіонів - ще 22 депутата залишили фракцію. З 187 членів стартового складу в ПР залишилося всього 80 багнетів - і, ймовірніше всього втеча з політичного стовпа режиму Віктора Януковича продовжиться. Відтепер "гігантом" ВР стала Батьківщина з 85 нардепами.
11.07.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора, Олександр Баба…
Війна за таланти йде по всьому світу. Саме освічені та працьовиті люди є основою добробуту будь-якої країни. Навчання у найкращих вищих навчальних закладах дає більше можливостей для реалізації потенціалу і коштує відповідно. Однак, вкладаючи гроші у навчання, студенти та їхні батьки мають розуміти, за що вони платять гроші. Новий закон формує нові правила гри для оцінювання того, що і скільки повинно коштувати у системі вищої освіти.
06.07.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
Знову парламент дає нам конструкції, що складаються з розмитих норм базового закону та відсилає до "актів Кабміну" і "порядку, встановленому Кабінетом міністрів України"... і знову лобісти всіляких схем підтримки та конкретних фірм, будуть просто одержувати формальне погодження від АМКУ, але вплив допомоги на конкуренцію ніхто глибоко не аналізуватиме.
30.06.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Олександр Бабанін, Іван Сік…
Мільйони студентів та їх батьків, які завтра вийдуть на відкритий ринок праці, очікують кардинальних змін у системі освіти. По суті, як і у інших сферах, у системі вищої освіти має нарешті відбутися своя Революція Гідності.
07.06.2014 Аналітика. Парламент. Фракции. Стас Соколов
Парламентський травень пройшов під знаком президентських виборів: ключовими опонентами стали Петро Порошенко, який заручився підтримкою УДАРу Віталія Кличка, і Юлія Тимошенко, що пішла на кампанію всупереч настроям значної частини своєї фракції "Батьківщина".
06.06.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора
Виконання передвиборчої обіцянки Удару щодо «надання обраному киянами міському голові повноваження голови Київської міської державної адміністрації» вперлося у неготовність підтримати даний законопроект частиною членів фракції БЮТ у Верховній Раді під час голосування проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення ефективного функціонування столиці України - міста Києва (№ 4939). Законопроект був внесений депутатом від Удару В.Карпунцовим, що раніше був депутатом міськради Києва від Удару.
06.06.2014 Аналітика. Парламент. Робочі матеріали.
06.06.2014 Аналітика. Парламент. Робочі матеріали.
20.05.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко, Денис Чернік…
У сфері державної підтримки підприємств та галузей нині існує цілий ряд проблем, які держава не поспішала вирішувати роками, а у нової влади, напевно, до того ще не дійшли руки.
15.05.2014 Аналітика. Президент. Статті. Леся Шевченко
Антикорупція та люстрація - безперечні хіти цьогорічних передвиборчих перегонів. Про них говорять майже всі кандидати, їх найбільше очікує виборець. Але чи справді говорять вони при цьому про одне і те саме. Як бачать і як збираються втілювати такі бажані для виборців зміни кандидати в Президенти, судячи з їх передвиборчих програм?
12.05.2014 Аналітика. Парламент. Фракции. Стас Соколов
Наспіх зібрана в кінці лютого більшість не завжди справлялася зі збором хоча б 226 голосів - необхідного мінімуму для підтримки законопроектів. Водночас неабияк порідівша фракція Партії регіонів (лише в квітні вона позбулася 18 «багнетів», скоротившись до 103 депутатів) як правило ігнорує голосування більшості. Комуністи і зовсім пішли в глуху оборону - жоден голос «червоних» не був відданий за прийняття законів в квітні.