Аналітика, парламент

Сторінка 4

21.10.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Ольга Зелінська
Під час "Революції гідності" активісти висували вимоги, спрямовані на подолання існуючих проблем громадської участі (неналежне виконання закону про доступ до інформації, не розроблене законодавство в галузі громадського контролю, тощо) та вимоги, орієнтовані на створення якісно нових форм співпраці влади та суспільства. Такі вимоги є достатньо вагомими з огляду на те, що Майдан як соціальний рух носив національний (а не регіональний) характер. Чи почули українські «виробники політики» ці заяви, та, що більш важливо, чи зробили конкретні кроки для покращення ситуації? Аналіз законів, прийнятих Верховною Радою після втечі Віктора Януковича та обрання нового уряду доказує протилежне.
20.10.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
В заліковому підсумку Партії регіонів виконано тільки 4 передвиборчі обіцянки. При цьому переважно не за її участі, або не її стараннями. Частково виконано 17 з 56 пунктів передвиборчої програми партії.
20.10.2014 Аналітика. Парламент. Статті.
20 жовтня 2014 року в Дніпропетровську Фундація «Відкрите суспільство» за підтримки USAID, PACT і UNITER провела громадське обговорення обіцянок політиків щодо децентралізації.
17.10.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Катерина Кульчицька
Підбігає кінця перша каденція Всеукраїнського Об’єднання «Свобода» у Верховній Раді. Партія, що за 23 роки існування лише у 2012 змогла отримати широку підтримку населення на виборах, а вже через 2 роки входила до коаліції парламенту та мала трьох урядових міністрів. Та незважаючи на потужний кар’єрний зріст самих свободівців, найголовнішим є те, що цей зріст дав виборцям та прихильникам партії.
17.10.2014 Аналітика. Парламент. Статті.
17 жовтня 2014 року в Харкові Фундація «Відкрите суспільство» за підтримки USAID, PACT і UNITER та у співпраці із Фондом місцевої демократії (Харків) провели громадське обговорення обіцянок політиків щодо децентралізації.
16.10.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
У своєму цинізмі та зневазі до виборця сучасним комуністам вдалося далеко переплюнути своїх не надто моральних попередників з Компартії УРСР. Симоненківці десятки років на словах воювали з олігархами, але систематично голосували за їх закони. Вони закликали до єднання з Росією, але відпочивали та навчали власних дітей у Європі.
16.10.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко, Катерина Кул…
16.10.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
«Ми об’єднуємося заради перетворення України», – такими словами розпочинається програма політичної партії УДАР (Українського демократичного альянсу за реформи). Від самого початку вона позиціонувала себе як партія реформаторів, що вбачають свою місію у побудові нового типу відносин між громадянином і державою.
15.10.2014 Аналітика. Парламент. Фракции. Леся Шевченко, Євген Ревтюк
Стан виконання партійних обіцянок "Партії регіонів" з якою партія йшла на вибори 2012 року
15.10.2014 Аналітика. Парламент. Фракции. Леся Шевченко
Стан виконання партійних обіцянок "УДАРу" з якою партія йшла на вибори 2012 року
15.10.2014 Аналітика. Парламент. Фракции. Леся Шевченко, Катерина Кул…
Стан виконання партійних обіцянок ВО "Батьківщина" з якою партія йшла на вибори 2012 року
15.10.2014 Аналітика. Парламент. Фракции. Леся Шевченко, Катерина Кул…
Стан виконання партійних обіцянок "Партії регіонів" з якою партія йшла на вибори 2012 року
15.10.2014 Аналітика. Парламент. Фракции. Леся Шевченко, Олександр Ба…
64 із 65 компартійних обіцянок є додатковими навантаженнями на бюджет країни. Загальний баланс обіцянок - «мінус» 2400 млрд грн, які потрібно відшукати в державному бюджеті.
26.09.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора
Політики та чиновники навіть на найвищих посадах нерідко лише обслуговують мільярдні тіньові потоки. Часто прагнуть їх контролювати та створюють нові. Антикорупційні реформи покликані перекрити ці тіньові потоки і демонтувати рентну політичну систему, а не створити нового антикорупційного монстра. На жаль, жодна з існуючих законодавчих ініціатив поки що не відповідає цій умові достатньою мірою.
17.09.2014 Аналітика. Парламент. Статті.
Результати моніторингу та аналізу показують, що українська модель державної підтримки підприємств та організацій носить «елітарний» характер. За останні 8 років із 88 всеукраїнських організацій інвалідів допомогу змогли отримати тільки 23 організації.