Аналітика, парламент

Сторінка 8

22.02.2014 Аналітика. Парламент. Статті.
Проект Закону про відновлення дії окремих положень Конституції України НЕ підписано Президентом. Президент покинув Київ.
17.02.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора, Денис Черніков
В «Дзеркала тижня» від 14.02.2014 року опублікована стаття Фундації «Відкрите суспільство» стосовно бюджету України. Стаття під назвою "Бюджетний кодекс України: фінансова конституція чи вінегрет забаганок?" розкриває процеси неефективної бюджетної політики в стінах парламенту та пояснює чому Бюджетний кодекс постійно хочуть змінити?
31.01.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора, Денис Черніков
31.01.2014 року в газеті «Дзеркало тижня» опублікована стаття «Голий король-2», в якій проаналізовані обіцянки парламентських партій щодо збільшення фінансової самодостатності регіонів і зменшення їх залежності від державного бюджету.
31.01.2014 Аналітика. Парламент. Мажоритарники. Леся Шевченко
Із завершенням першого року парламентської каденції Фундація “Відкрите суспільство” підбиває проміжні підсумки виконання партіями і депутатами, обраними в мажоритарних округах, передвиборчих обіцянок у Верховній Раді України VІI скликання.
31.01.2014 Аналітика. Парламент. Мажоритарники. Леся Шевченко
"Від того, наскільки монолітною буде сила Дніпропетровщини в парламенті, залежить, в тому числі, ефективність розвитку регіону. Потрібно вміти відставити в сторону політичні амбіції і стати в єдиний лад тих, хто бажає процвітання рідному регіону", - говорив губернатор Дмитро Колєсніков. Чи справдилися його сподівання?
30.01.2014 Аналітика. Парламент. Мажоритарники.
Досліджуваний період охоплює діяльність народних депутатів України VІI скликання, обраних по одномандатним виборчим округам міста Чернігова від початку роботи парламенту, з 12 грудня 2012 року - до 11 грудня 2013 року (із включенням деяких законопроектів до 21.12.2013).
24.01.2014 Аналітика. Парламент. Мажоритарники. Леся Шевченко
Із завершенням першого року парламентської каденції Фундація “Відкрите суспільство” підбиває проміжні підсумки виконання партіями і депутатами, обраними в мажоритарних округах, передвиборчих обіцянок у Верховній Раді України VІI скликання.
21.01.2014 Аналітика. Парламент. Мажоритарники. Леся Шевченко
Донецькі мажоритарники показали низьку ефективність виконання передвиборчих зобов’язань, наданих виборцям свого округу на виборах 2012 року
17.01.2014 Аналітика. Парламент. Статті.
16 січня 2014 р. Віктор Янукович і його депутати в Верховній Раді перекреслили права та свободи мільйонів українців.
15.01.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Іван Сікора
Експерти з питань фінансово-бюджетної та економічної політики Денис Черніков (Лабораторія законодавчих ініціатив) та Іван Сікора (Фундація «Відкрите суспільство») спільно презентували оцінку вартості системних ризиків, які закладено в проект державного бюджету на 2014 рік на прес-конференції, що відбулася 15 січня ц.р.
10.01.2014 Аналітика. Парламент. Статті. Денис Черніков
Результат - 4% коефіцієнт корисної дії
18.12.2013 Аналітика. Парламент. Мажоритарники. Леся Шевченко
Політичні процеси практично ігнорують вплив своїх рішень та позицій на щоденне життя кожного з українців, у той час як українські експерти та ЗМІ щоразу вказують на негативні наслідки значної частини ухвалених законів для громадян. У тому числі — зростання витрат через податки, акцизи та нові збори, ускладнення бюрократичних процедур, появу нових корупційних схем, посилення великого бізнесу, а також збільшення контролю влади над суспільством. Наш аналіз вкотре доводить, що політичні гравці в парламенті перебувають у одній реальності — проблеми, на які вони звертають увагу у своїх нормотворчих проектах, часто вражають своєю відірваністю від поточних подій та браком актуальності, а нерідко — і сумнівами щодо зваженості та здорового глузду.
16.12.2013 Аналітика. Парламент. Фракции. Леся Шевченко, Стас Соколов
У гаслі “Від стабільності до добробуту” ПР не лише не досягла другого, але й поставила під сумнів перше. На прес-конференціях та у публічних виступах регіонали наголошують на “відчутних” показниках зростання середньої зарплатні та ВВП. Тим не менш, провладні політики часто маніпулюють даними, озвучуючи номінальні показники, а не реальні, які є значно менш оптимістичними. Депутати-регіонали у той же час подають законопроекти, які покликані поповнити держбюджет за рахунок нових стягнень з бізнесу чи пересічних українців.
10.12.2013 Аналітика. Парламент. Мажоритарники. Леся Шевченко
Політичні процеси практично ігнорують вплив своїх рішень та позицій на щоденне життя кожного з українців, у той час як українські експерти та ЗМІ щоразу вказують на негативні наслідки значної частини ухвалених законів для громадян.
02.12.2013 Аналітика. Парламент. Статті. Леся Шевченко
«Не очікували… йдемо думати, що робити далі» – такою була реакція народних депутатів-опозиціонерів на сім років тюрми для лідера «Батьківщини», що наприкінці 2011 року свідчила про відсутність стратегії та системності в їх діяльності.