У запропонованому матеріалі Фундація «Відкрите суспільство» дослідила майже невідомі широкому загалові матеріали: угоди про утворення коаліцій у Верховній Раді України VI скликання.
18.06.2012Аналітика. Президент. Статті.Олександр Бабанін, Андрій Л…
Програма економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” складається з чотирьох розділів.
Щодо виконання плану-графіка першої частини (01.01.2011-31.12.2011) другого етапу (01.01.2011-31.12.2012) реформи Податкової системи, передбаченої у розділі “Сталий економічний розвиток” Програми економічних реформ Президента України.
Цей огляд визначень, наданих законами та підзаконними нормативно-правовими актами, є спробою аналізу адекватності визначення державних коштів, наданого пунктом 2 частини першої статті 1 Закону України 1 червня 2010 року № 2289-VI “Про здійснення державних закупівель”.
2011 рік у парламенті пройшов напрочуд мирно та стабільно: не було звичних взаємних звинувачень партнерів по коаліції, гучних скандалів та кулуарних переговорів.
Аналіз змін основних політичних позицій ключових гравців українського політикуму за період діяльності Верховної Ради України шостого скликання (листопад 2007 року – грудень 2011 року).
У статті розглянуто деякі аспекти функціонування світового ринку державних закупівель, зокрема питання оцінки обсягів ринку держзакупівель країн ОЕСР і ЄС.
У поданій статті розглянуто зміни у структурі й обсягах видатків на забезпечення діяльності трьох основних центрів влади Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України) у 2011 році порівняно з попереднім роком.
У запропонованому дослідженні розглянуто структуру і динаміку видатків державних бюджетів України 2002-2011 років для забезпечення діяльності вищих ешелонів влади - Верховної Ради України, Президента України і Кабінету Міністрів України.
Вчорашній день у парламенті відзначився напрочуд злагодженим голосуванням щодо закону про вибори, в якому так і залишилися суперечливі позиції стосовно заборони блоків, мішаної системи та 5% бар’єра.